Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara

Yemek Firmaları

0212 281 54 62

Yemek firmaları, her ölçekten işletme, kurum-kuruluş ve özel davetler için kişisel olarak tercih edebileceğiniz seçenekler sunar. Benzersiz hizmetleriyle yemek sorununu tamamen ortadan kaldıran firmaların birçok avantajı vardır. İş yerleri için tabldot seçenekler, hastaneler için kahvaltı ve ana öğün yemekleri, okullar için çocukların beslenme düzeyine uygun menüler, özel günleriniz için kendinizin oluşturacağı seçenekler ve çok daha fazlasını sunan yemek firmaları hayatınızı kolaylaştırır. Sağlıklı ve dengeli beslenebilmeniz için ihtiyacınız olan donatıları sizler için sunan Lina Catering de bu kalite anlayışı ile kurulmuştur. Benzersiz menü seçenekleri ile sezonun en taze ürünlerini sizler için sunan firmamız, taleplerinize ve bütçenize en uygun menü alternatiflerini hazırlar. Bütçenize ve taleplerinize göre özelleştirebileceğiniz seçenekler için de özgün imkanlar tanıyan firmamız, yerinde yemek üretimi ve çok daha fazlasıyla yemek ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorunların çözümüdür.

Sorun Yemekse Lina’ya Sorun
Yemek firmaları arasında sektörün nabzını tutan ve öncüsü olan Lina Catering ile siz de mükemmel bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun özgün çözümler sunan firmamızı tercih ederek dengeli ve düzenli bir şekilde beslenebilirsiniz. Özellikle sulu yemeklere özlem duyan çalışanlar için benzersiz seçenekler oluşturan firmamızın tabldot yemek hizmetinden faydalanarak öğle aralarınızda sıcak ve lezzetli bir yemek yiyebilirsiniz. Böylelikle kilolarınızı kontrol altına tutabilir ve fast food bağımlılığından kurtulabilirsiniz. Kaliteli yemekler yiyerek iş yerinde öğleden sonra yaşayacağınız stresin de azaltılmasına yardımcı olabilirsiniz. Fast food yedikten birkaç saat sonra acıkmaya başlarsınız ve sanki hiç yemek yememişsiniz gibi bir hissiyata kapılırsınız. Bu nedenle şekeriniz düşer, bu da stres seviyenizin artmasına sebep olabilir. Her gün farklı bir menü sunduğumuz sulu yemek çeşitleri ile gerçek ev yapımı lezzetlerle tanışarak benzersiz bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yemek firmaları

Yemek Firmaları

Çeşit Çeşit Yemek ile Kendinizi Zinde Hissedin
Çeşit çeşit yemeklerin sunulduğu Lina Catering sayesinde gün içinde kendinizi zinde hissedeceksiniz. Bir öğünde almanız gereken besin değerlerini alabileceğiniz, diyetisyenimiz tarafından hazırlanan özel bir liste ile ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabileceğiniz seçenekler size benzersiz bir lezzet deneyimi sunar. Gün içinde kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olan seçenekler ile fiziksel performansınızı arttırdığınız kadar zihinsel performansınızı da artırabilirsiniz. Konsantrasyonunuzun gün içinde bozulmadan, işinizi acıkan karnınıza değil, üzerinde çalıştığınız konuda odaklanmasını sağlayan seçenekler verimli bir şekilde çalışmanızı sağlar. Halsizlik ve enerji yoksunluğunu ortadan kaldıran benzersiz menülerimiz ile kan şekerinizi dengeleyecek ve stres hormonunun salınımını engelleyeceksiniz. Bu sayede motivasyonunuzu her zaman maksimum seviyede tutacak ve uzun vadede de kilo kontrolü sağlayacaksınız. Sadece iş yerleri değil, toplulukların bulunduğu her yerde bizim adımızı görebilirsiniz. Hijyen, kalite, hızlı servis ve güler yüz ile çıktığımız yolda her gün referanslarımıza bir yenisini katarak yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda sizleri de aramızda görmek istiyoruz. 

Yerinde Yemek Üretimi ile Mutfağınıza Misafiriz
Yemek sorununa kökten çözümler üreten Lina Catering ailesi olarak sunduğumuz yerinde yemek üretim hizmeti ile mutfaklarınıza misafir oluyoruz. Tüm teçhizatları ve malzemeleri ile talep ettiğiniz mekana gelen aşçılarımız istediğiniz yemeğin yerinde üretilmesini sağlıyor. Genellikle kalabalık organizasyon düzenleyenlerin tercih ettiği yerinde yemek üretimi ile yüzlerce kişiye aynı anda sıcak servis yapabiliriz. Alanında uzman kadromuzla organizasyonlarınızın mükemmel bir şekilde geçmesini sağlıyor ve  hayal ettiğiniz bir davete imza atmanıza yardımcı oluyoruz. Açık büfe lezzetleri konusunda da iddialı olan firmamız ile kahvaltıdan ikindiye, öğle yemeğinden akşam yemeğine kadar günün her saati için açık büfe hizmetleri verebiliriz. Son derece kaliteli ve şık sunum servislerimiz ile istediğiniz alana gelerek açık büfe standımızı kuruyor ve davetlilerinizin enfes lezzetlerimizden dilediği kadar tatmasını sağlıyoruz.

Özel Organizasyonlarınızda Güzel Bir Yardımcınız Var
Düğün, nişan, doğum günü, altın günü, bekarlığa veda partisi gibi birçok organizasyonda en büyük yardımcınızız. Özel günlerinizde dilediğiniz mekana özel araçlarımızla sıcak yemek servisi yapabilir, taşıma yemek hizmetlerimizin yanı sıra yerinde yemek üretimi hizmetlerimiz ile de gününüzün mükemmel geçmesini sağlayabiliriz. Cenaze yemekleri için de tercih edebileceğiniz firmamız, tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan eksiksiz bir şekilde yanıt verir. Vegan menüler, dünya mutfağından seçme lezzetler, vejetaryenler için özel seçenekler ve çok daha fazlasıyla özelleştirilmiş menüler de oluşturabileceğiniz Lina Catering’de aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Sadece yemekler için değil, kokteyl menüleri ve içecekler için de tercih edebileceğiniz firmamızda aradığınızı bulacaksınız. Dilerseniz benzersiz menülerimiz arasında tercihte bulunabilir, dilerseniz de kendi menünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz. Çünkü Lina’da şef sizsiniz!

Yemek Konusunda Bize Güvenin, Rahat Edin
İçinde yiyecek ve içeceğin bulunduğu her alanda biz de varız. Güçlü ekibimiz, tecrübemiz, yaygın referans ağımız, lezzetlerimiz, kalitemiz ve güler yüzümüz ile sektörün öncü firması olmaya devam ediyoruz. Sektörün dinamiklerini belirleyen benzersiz seçeneklerle yemeği bir sanata dönüştürüyor ve tadan herkesin memnun kalmasını sağlıyoruz. Güzel bir organizasyon için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi biz hazırlıyor ve takip ediyoruz. Bu sayede siz, bitirmeniz gereken işlerle ilgilenebiliyorsunuz. Zamanda ve efordan tasarruf ettiren seçeneklerle yaşamınızı kolaylaştıran ve yemek firmaları arasında öncü olan Lina Catering, uygun fiyatlarıyla da bütçenizi yormadan benzersiz lezzetlere sahip olmanızı sağlıyor. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren firmamız, lezzet konusunda istediğiniz her şeyin gerçeğe dönüştürülmesini sağlıyor; yemek masalları Lina ile gerçeğe dönüşüyor. 

» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.