Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara
Telefonla Ara

Taşıma Yemek

0212 281 54 62

Şirketinizde personelinize yemek hizmeti sunmak istiyor fakat üretim, depolama, ürün tedarik, yemek üretimi yapacak personel gibi detaylarda boğulmak istemiyor musunuz? Hiç sorun değil! Tıpkı evimizde ürettiğimiz gibi kaliteli, taze ve hijyenik şekilde biz mutfağımızda üretiyor ve tam saatinde sıcak bir şekilde size teslim ediyoruz.

Yemeğin yenmesi için yardımcı ekipmanları yemekle birlikte teslim ediyoruz. Size sadece yemek saatlerinin keyfini çıkarmak ve kusursuz hizmet almanın rahatlığını yaşamak kalıyor. Lina catering ailesi olarak her bir müşterimizle yakından ilgileniyor sorun, istek ne ise en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor anlık iletişim kurma konusunda fark yaratıyoruz. Almış olduğunuz yemek hizmetinin kalitesinin uzun soluklu, memnuniyete dayalı ve hep ilk gün ki gibi olacağını garanti ediyoruz. Taze ve kaliteli ürünler ile hazırlanmış nefis ev yemekleri ile personellerinizin sağlığını ve motivasyonunu arttırmanın yanı sıra günlük yemek maliyetinizi de personelinizi memnun ederek düşürebilirsiniz. Taşıma yemek, firmaların öncelikle tercih ettiği personel yemeği konusunda sorunsuz ve sağlıklı çözüm sunan seçeneklerden en çok tercih edilenidir.

Taşıma Yemek

Mutfağınızda yemek yemek için masa, sandalye, bardak, kaşık, çatal, baharatlık, ekmek sepeti, yemekleri ısıtmak için benmari yok ise hiç sorun değil! Siz yemeklerinizin kaç çeşit olmasını istediğinize karar verin geri kalan bütün ihtiyaçları biz sizler için ek bir ücret talep etmeden eksiksiz tamamlayalım.  Mutfağımızda geceden değil sabah pişirdiğimiz yemekleri taze ve sıcacık haliyle çelik gastronomlara koyarak ısıyı muhafaza eden termobakslara yerleştiririz. Böylece ısı kaybını minimuma indirerek kapağı kapalı ve kilitli termal kutularda istediğiniz saatlerde size taşıma yemek kapsamında sorunsuz teslim ederiz.
Paket Yemek

» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.