Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara

Tabldot Yemek

0212 281 54 62

Tabldot yemek dilimize yerleşmiş bir kelimedir. Dilimize Fransızcadan geçen tabldot kelimesi, seçmesiz yemek anlamına gelir. Çeşitleri yemeklerin kapsandığı bu sistemde çıkarılan menüler belirli bir ücrete tabidir. Sabit bir ücretle her gün farklı bir lezzeti deneyimleyeceğiniz tabldot menüler ile iş yeri, okul, hastane, ofis gibi birçok alanda ev yemeği özleminizi giderebilirsiniz. Lina Catering olarak özlemini duyduğunuz lezzetleri tek bir platformdan sunarak, istediğiniz gün, günün her saatinde tabldot yemek çeşitlerimiz ile midenizi şenlendiriyoruz. Benzersiz seçenekler ile her güne farklı bir ürünün çıktığı menülerimiz ile özlediğiniz tatları her gün yeniden keşfedeceksiniz.

Özel Anlaşmalı Tabldot Seçenekleri 
Kurumunuza özel anlaşma yaparak her gün aynı saatte, dilediğiniz kadar tabldot seçeneğinin kurumunuza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Menülerimiz günlük olarak değişir. Bu sayede her gün farklı bir lezzeti deneyimlemiş olursunuz. Süreklilik sağlandığında özlediğiniz tüm ev yemeklerini tadabileceğiniz seçenekler sunan firmamızda benzersiz seçeneklerle her gün enerji dolacak ve lezzete doyacaksınız. Sezonuna göre en taze sebze ve meyvelerden oluşturduğumuz menülerimiz ile her damak zevkine hitap eden seçenekler sunuyoruz. Uzun süreli yaptığımız anlaşmalarda aylık menü listemizi müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Bu sayede personelleriniz her gün ne yiyeceğini önceden biliyorlar. Kabak, pırasa, patlıcan, roka, brokoli ve çok daha fazlasıyla besin değerleri yüksek olan yiyeceklerden seçmece taze yemekler hazırlıyoruz. Günlük yaşamda sevmediğiniz ve satın almaktan çekindiğiniz yiyecekleri lezzetlendiriyor.

Tabldot Yemek

Tabldot Yemek


Çalışanların Yemek Problemini Çözüyoruz
Çalışanların en büyük problemlerinden biri de öğle aralarında yedikleri yemektir. Türk kültüründe sulu yemek çeşitleri ön plandadır. Avrupa kültüründe bulunan fast food alışkanlığı ülkemizde son yıllarda popüler olsa da hala yerleşik değildir. Midenin dinlenmesi, metabolizmanın hızlanması için sulu yemek çeşitleri, sebze ağırlıklı yiyecekler ve kalorisi dengelenmiş besinleri tüketimi bir zorunluluk haline gelmiştir. Öğle aralarında fast food türü yiyecekleri tüketen kişiler bu nedenle zaman içinde kilo problemleri ve dolayısıyla sağlık sorunları ile karşılaşabilir. Bu sorunların meydana gelmemesi için yapılabilecek en iyi şey tabldot yemek hizmetlerimizden faydalanarak çalışanların öğle aralarında gerçekten vitamin ve mineral alabilecekleri seçenekleri tercih etmektir. Fast food ürünlerin çeşitleri sınırlı olduğundan ve zamanla kabızlık problemine yol açtığından çalışanlar için en doğru seçenek olan tabldot ürünleri tercih edilebilecek en iyi seçenekler arasındadır. Benzersiz menüler ile ihtiyacınız olan besinleri bir arada sunan firmamız, lezzetli ve özgün çeşitleri ile kurumların büyük bir ihtiyacını karşılıyor.

Hastane ve Okullara Özel Menüler
Tabldot yemek çeşitlerimizi her türlü kurum ve kuruluş için hazırlıyoruz. Bunun yanı sıra, özel durumu olan topluluklar için de benzersiz yiyecek seçenekleri sunuyoruz. Örneğin; belirli bir yaş grubuna hitap eden okullar için diyetisyenlerimizin hazırladığı listeler ışığında yemek menüleri oluşturuyoruz. Bu menülerin içinde meyveden tatlıya, çorbadan ızgaraya kadar birçok seçenek bulunuyor. Çocukların dengeli ve sağlıklı beslenebilmesi için ihtiyaç duydukları besin değeri miktarını belirledikten sonra hazırladığımız menümüzde, içeriğinde hiçbir koruyucu madde bulunmayan ve okul standartlarına uygun seçenekler sunuyoruz. Bu sayede öğrenciler hem lezzetli yemekler yiyor hem de sağlıklı beslenme fırsatı buluyor. Hastanelerde kalan refakatçiler için de kahvaltı, öğle ve akşam yemeği gibi seçenekler sunan firmamız, hastanelerin bir yemekhane gibi kokmasını engelleyerek sağlıklı ve hijyenik kutularda yemek servisini gerçekleştiriyor. Sadece refakatçiler için değil, hastane çalışanlarına ve hastalara özel olarak da ürettiğimiz seçenekler ile benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. 

Her Damak Tadına Hitap Eden Eşsiz Seçenekler
Her damak tadına hitap eden eşsiz seçenekler ile lezzet, kalite, güler yüz ve hijyeni bir arada bulacaksınız. Tabldot yemeklerimize dilerseniz özel kutularında dilerseniz de kullan at kaplar ile ulaşabilirsiniz. Damak tadınıza en uygun olan yemek menüleri arasından tercihte bulunarak midenizi şenlendirebilir ve eşsiz sunumumuz ile görsel açıdan da benzersiz seçeneklere sahip olabilirsiniz. Kusursuz bir güne enerji dolu bir başlangıç yapmak istiyorsanız siz de tabldot seçeneklerimizi tercih ederek mutfağınızın yemek kokusu ile dolmadan, misafirlerinizi rahatsız etmeden yiyecek tercihlerinde bulunabilirsiniz. Büyük ölçekli projelerde menünüzü kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın ortak kararı ile istediklerinizi benzersiz lezzetler ile şekillendirebilirsiniz. Farklı lezzetler denemek isteyen, dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tatmak isteyen ve damak çatlatan lezzetlerle buluşmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Lina Catering ile kusursuz hizmetlerle tanışacaksınız. 

Güne Enerji Katan Tabldot Seçenekleri
Güne enerji katan tabldot seçenekleri ile lezzeti ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. Hem kendiniz hem de çalışanlarınızın sağlığını düşünüyorsanız benzersiz lezzet deneyimi ile tanışarak çevrenizdekileri de mutlu edebilirsiniz. Mutfağı olmayan ofisler için de kurtarıcı bir seçenek olan Lina Catering ile ev yemeği tadındaki benzersiz lezzetleri deneyimleyecek, günü çok daha enerjik bir şekilde geçireceksiniz. Kusursuz hizmetlerimiz ile benzersiz seçeneklere imza atarak damak tadınıza en uygun olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Lezzet, hizmet, kalite ve güler yüzü bir arada bulabileceğiniz seçenekler ile gününüze anlam katarak ev yemeği tadında seçeneklere ulaşabilirsiniz. Gününüze enerji katacak tabldot seçenekleri ile her gün farklı bir lezzeti deneyimleyebilir, tatlısından tuzlusuna kadar her lezzetin tadına bakabilirsiniz. Özelleştirebileceğiniz menü seçenekleri ile hem kendinizi hem de çalışanlarınızı mutlu etmek sizin elinizde. Çalışanlarınıza değer verdiğinizi göstermek için tercih edebileceğiniz tabldotlar benzersiz bir yemek deneyimi sunarak günü mutlu geçirmenizi sağlar. 

» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.