Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara

Personel Yemeği

0212 281 54 62

Personel yemeği, iş yeri çalışanları için büyük bir avantajdır. Mutfağı bulunmayan veya büyük ölçekli işletmelerde personellerin öğle yemekleri önemli bir sorun haline gelebilir. Çalışanları fast fooda mahkum etmek istemeyen işverenler, tercihlerini catering hizmetlerinden yana kullanabilir. Günlük olarak değişen menü ile ev yemeği tadında personel yemeği sunan Lina Catering, personellerin gün içinde ihtiyaç duydukları enerjiyi en iyi şekilde kazanabilmelerine yardımcı olan benzersiz seçenekler sunar. İyi bir öğle yemeği personelin performansını ve motivasyonunu arttırır. Kişinin gün boyunca zinde kalmasını sağlayan ev yemeği tadındaki sulu yemek çeşitlerimiz, aynı zamanda bağırsakların da düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur. Hem kendinizin hem de personellerinin öğle yemeğinde kaliteli ve besleyici besinler tüketmesini istiyorsanız siz de Lina Catering ’i tercih ederek personelleriniz için yeni bir kapıyı aralayabilirsiniz.

İş Hayatının Stresi Öğle Yemeğinde Atılır
İş yaşamının yoğun temposunda kimi zaman öğle yemeği yemeyi unutan personeller, bu nedenle gün içinde enerjisi ve motivasyonu düşük bir şekilde çalışırlar. Personellerin yemek yemesi için verilen yemek kartlar çoğu zaman evin market alışverişine gider. Personeller, günü bir tost veya bir çorba ile geçiştirirken işverenler bunun işletmeleri için dezavantaj oluşturan bir durum olduğunu bilmezler. Çünkü, yeteri kadar beslenemeyen kişi kendini gün içinde verimsiz olur. Düzenli olarak beslenemeyen bir kişiden alınan verimin yeterli olması mümkün değildir. Bu nedenle her öğlen farklı bir sulu yemek menüsü ile hizmete hazır olan personel yemeği seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman diyetisyenlerin önerisi ile bir yetişkin için en ideal olacak şekilde hazırlanan menülerimiz ile öğle aralarınızı taçlandırmaya hazırız. Yoğun iş temposunun arasında sıcak bir çorba içmek, sulu bir yemek yemek kadar rahatlatan başka bir şey daha olamaz. Personellerin işten bir nebze olsun uzaklaşarak sevdikleri ev yemeklerini yemeleri için daha fazla beklemeyin, rotanızı Lina Catering’e çevirin.

Personel Yemeği
  
Personel Yemeği

Personellerinizin Beslenme Düzenini Dengeleyin
Fiziksel sağlık zihinsel performanstan ayrı düşünülemez. Personellerinizin gün içinde verimli bir şekilde çalışabilmesi için sağlıklı beslenmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle onlara gerçek bir lezzet deneyimi yaşatmalısınız. Personellerinizin ayaküstü yemek yiyerek öğünlerini geçiştirmelerine izin vermemelisiniz. Gün boyunca sergiledikleri fiziksel ve zihinsel performanslar için öğle yemeğinin yeterli ve dengeli olması çok önemlidir. Meyvesinden tatlısına kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Lina Catering’de sizlere dolaylı yoldan verimli bir iş akışının anahtarını sunuyoruz. Personellerinizin gün sonunda halsiz kalmamaları için tercih edeceğiniz catering hizmetlerimizde her gün menüsü değişen tabldot seçenekler sunuyoruz. İster özel kaplarında isterseniz de kullan at seçenekli saklama kaplarında sunabileceğimiz lezzetlerde hijyen ve kaliteli önceliğimiz olarak belirledik. Dilediğiniz zaman mutfağımızı gezerek yemeklerin yapılış şeklini izleyebileceğiniz Lina Catering’de annenizin özlediğiniz lezzetlerini iş yerinize getiriyoruz.

Her Şey Personellerinizin Sağlığı için
Personellerinizin dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmesi için ihtiyaç duyduğu tüm donatıları bir arada sunarak gün içinde daha verimli olmalarını ve kendilerini dinç hissetmelerini sağlıyoruz. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunduğundan, çalışanların günlük beslenme düzenini optimize ediyoruz. Sağlıksız ve dengesiz olarak beslenen personeller gün içinde strese girer ve çalışma saatlerinin sonuna yaklaştıklarında enerjileri tamamen biter. Fast food ile beslenen personellerin ise orta ve uzun vadede kilo almaları kaçınılmazdır. Yemek molalarını arttırmanın orta ve uzun vadede şirketiniz için karlı bir seçenek olduğunu unutmamalı ve personellerinizin sulu yemek çeşitleri ile tanışmasını sağlamalısınız. Benzersiz seçeneklerle her biri birer sanat eserini andıran yiyecekleri sizler için özel olarak hazırlayan Lina Catering’de lezzetlerin mükemmel kombinasyonuna yakından tanıklık edeceksiniz.

İçinde Lezzet Olan Her Şeyde Adımız Var 
Yemeğin içine lezzet kattık, adını da Lina koyduk… Benzersiz bir yemek deneyimi için ihtiyacınız olan tek şey bizimle iletişime geçerek personel yemeği için sayınızı ve yemekleri servis etmemizi istediğiniz saati söylemek olacak. İstediğiniz gün, istediğiniz saatte zengin yemek menümüz ile hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Her gün değişen menümüz sayesinde personelleriniz hem sıkılmadan yemek yiyecek hem de sezonun en taze ürünlerinin tadına bakmış olacak. Her zaman en taze lezzetleri sofranıza getiren Lina Catering ile yemek kokan ofislere veda edebilirsiniz. Yemek yapmak için ücret ödeyeceğiniz tam zamanlı bir personelden çok daha uygun fiyatlara elde edebileceğiniz tabldot yemek hizmetlerimiz ile siz de hem sağlıklı hem de tasarruflu bir yatırım yapmış olacaksınız.

Personeline Değer Veren Şirketler için
Personeline değer veren şirketler için benzersiz seçenekler sunan Lina Catering ile tanışmanın vakti geldi! Personelleriniz sunduğunuz yemek kartlarından memnun değil ancak size söyleyemiyor. Onların düşüncelerini anlamak için ileri görüşlü olmaya gerek yok. Çünkü herkes sulu yemekleri sever ve her çalışan buna özlem duyar. Çalışanlarınızın verimliliğini arttırmak için tercih edeceğiniz tabldot seçenekleri ile her günü enerji dolu geçirmeye hazır olun. Her zaman sıcak ve taze olarak servis edilen ürünlerimizi tekrar ısıtmanıza gerek kalmaz. Bu sayede yemeklerin lezzeti kaybolmaz. Kusursuz bir hizmet ile yemek kültürünüzü kökünden değiştirecek benzersiz tatlar sunarak şirket kültürünüzü çok daha ileri bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Personellerinizin kaynaşmasını sağlayan ve kendilerini değerli hissetmelerine yardımcı olan tabldot yemek hizmetlerimizi tüm ofisler, iş yerleri, kurum ve kuruluşlar tercih edilebilir. Her ölçekten işletmenin tercih edebileceği yemek seçeneklerimiz ile siz de gerçek lezzetlerin dayanılmaz tatlarına karşı koyamayacaksınız!

» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.