Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara

Kalitemiz

0212 281 54 62

“Lezzetli yemeğin temel prensibi kaliteli malzemeden geçer” esasına dayanarak çorbalarımız ve yemeklerimizde en yüksek lezzeti yakalamak için dana kemik suyu kullanıyor, toplu yemek üretiminde pek kullanılmayan ama bizim yemeklerimizden eksik etmediğimiz tereyağı ve zeytinyağını da ilave ediyoruz. Bağışıklığımızı ekstra güçlü tutmamız gereken hassas dönemden geçiyoruz bu sebeple biz Lina Catering ailesi olarak sunduğumuz her menüde doğallığı ve tazeliği koruyarak toplum sağlığına katkıda bulunabilmek için üzerimize düşen sorumluluğu hakkıyla yerine getirmek için durmadan çalışıyoruz.

Mutfağımız ve kaliteli ürünler ile hazırladığımız yemeklerimiz ISO standartlarında olup işimizin insan sağlığı olduğunun bilinci ile ürün satın alımından sizlere teslim edilene kadar hijyen ve tazelik zincirini hep sıkı tutuyoruz. 

Kalite belgelerimize dilerseniz aşağıdaki pdf linklerine tıklayarak detaylı görüntüleyebilir / indirebilir ve aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayarak hızlı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Belgelerimiz:» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.