Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara

İftar ve Sahur Yemekleri

0212 281 54 62

İftar ve sahur yemekleri, Ramazan ayının birleştirici özelliği ile bambaşka bir şekle bürünür. Birlikte oturulan sofraların tadı bir başka olur. İftarda tüm aile bir araya gelir, sahurda ise hafif yiyecekler tercih edilir. Geniş aileler ve şirketler, iftar organizasyonları düzenleyerek mübarek günlerin mutluluğunu bir arada yaşarlar. İftar ve sahur yemek hizmetleri ile Ramazan ayında da yanınızda olan Lina Catering ile bir arada olmanın tadı bambaşka olacak. Benzersiz lezzet seçenekleri ile iftar ve sahurlarınızın kusursuz bir şekilde geçmesini sağlayan catering firmamız sayesinde yemeklerin iftara yetişip yetişmeyeceğini düşünmeyeceksiniz. Sahur içinse erkenden kalkıp hazırlık yapmak zorunda kalmayacaksınız. Kapınıza kadar gelen sıcacık lezzetlerle, sanki fırından yeni çıkmış, ocaktan yeni alınmış gibi taze ve sıcak lezzetlere sahip olacaksınız. Her gün için farklı menü seçenekleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan firmamız, 11 ayın sultanı Ramazan’da da sizleri yalnız bırakmıyor. 

Çalışanlarınızı Aileleri ile Birlikte İftarda Ağırlayın
Şirket içinde vereceğiniz iftar ve sahur yemekleri, çalışanların aileleri ile birlikte katılım göstererek hatıralardan silinmeyecek anılara dönüşecek. Masa başında edeceğiniz hoş sohbetler çalışanların aynı zamanda birbiri ile kaynaşmasını sağlayacak. Şirket bağlılığını ve sadakatini artıran bu durum, aynı zamanda çalışanın şirkete duyduğu sevginin de güçlenmesini sağlayacak. Çalışanlar ile firmalar arasında duygusal bağ kurulmasını sağlayan bu tür organizasyonlar, kullanıcılarına benzeriz seçenekler sunar. Bu sayede personeller, şirketi sahiplenerek iş akış sürecinde çok daha verimli olur. Sadece çalışanlarınız ve yakınlarınız için değil, ihtiyaç sahibi olanlar için de benzersiz seçenekler sunan firmamız, Ramazan’a yakışır menülerle iftarınızı açmanızı ve sahurunuzu yapmanızı sağlıyor. Geniş aileler, şirketler ve yardıma muhtaç kişiler için tercih edebileceğiniz menüleri, özel araçlarımız ile herhangi bir ısı kaybı olmadan ulaştırıyoruz. Bu sayede yemekleri tekrar ısıtmak zorunda kalmıyorsunuz. Yemeklerin lezzetini kaybetmemesi için tekrar ısıtılmasına gerek bırakmadan tercih edilebilecek sistemler sunan firmamız, en kaliteli malzemelerden üretilen yiyecekleri kapınıza kadar getiriyor.

İftar ve Sahur Yemekleri
    
İftar ve Sahur Yemekleri

Lina Catering ile Evlere Bereket Geliyor
Ramazan ayı bereket ayıdır. Bu özel ayda evlerinizi şenlendirecek, sofralarınıza bereket katacak zengin menü çeşitlerimiz ile yanınızdayız. A kalite malzemeler ile ürettiğimiz yiyecekler, Osmanlı şerbetleri, güllaçlar, hurmalar ve çok daha fazlası ile Ramazan’ın kültürüne uygun menü seçenekleri ile sofranızı renklendiriyor. Toplu yemek organizasyonları için de tercih edebileceğiniz menüler, orucunuzu rahat bir şekilde tutmanız için ihtiyacınız olan seçenekleri sizler için sunuyor. Diyetisyen eşliğinde hazırlanan menülerimiz, gün içinde enerjinizi korumanıza yardımcı olacak besin değerlerini içerir. Bu sayede güç içinde motivasyonunuzu kaybetmeden, kan şekeriniz düşmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sahurda da ağır yiyeceklerden kaçınacağınız, hafif lezzetlerle midenizi yormadan doymanızı sağlayacak besinleri sizler için sunuyoruz. Gün içinde acıkmanızı engelleyecek besin öğelerine yer veren firmamız, Ramazan ayına özel lif takviyeli ve kişiyi tok tutan besinleri tercih eder. Sahurda ise midenizi rahatsız etmeyecek tercihleri sofralarınıza getiren firmamız, oruç esnasında susamamanız için usta aşçılar tarafından hazırlanan özel şerbetleri sizler için sunar.

Ramazan’ı Gönül Rahatlığı ile Yaşayın
Ramazan’ın ruhunu doyasıya yaşayabilmeniz için ihtiyacınız olan lezzetleri sizle riçin hazırlayarak sunan Lina catering ile işten eve koşarak yetişmek zorunda kalmayacaksınız. Benzersiz lezzetleri kapınıza kadar sıcacık şekilde getiren firmamız, hem sizin hem de sevdiklerinizin damak tadına hitap eden özel seçeneklerle iftar ve sahur yemekleri saatlerinin kusursuz geçmesini sağlar. Dilerseniz taşıma yemek hizmetlerimizden faydalanarak yiyecek ve içeceklerin kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimizde kendi mutfağımızda, alanında uzman ve tecrübeli aşçılar tarafından yemekler hazırlanır. Hazırlanan yemekler talebinize göre özel paketlerinde veya kullan at servislerle tarafınıza teslim edilir. İftar ve sahur yemekleri seçeneklerinin sıcak kalması için özel olarak dizayn edilen servis araçlarımız sayesinde yemekler kapınıza ulaştığında ocaktan yeni alınmış gibi sıcak olur. Yemeği tekrar ısıtmak durumunda kalmadan direkt olarak yiyebilirsiniz. Çok daha geniş organizasyonlar içinse yerinde yemek üretimi hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumların düzenlediği iftar yemekleri, şirket yemekleri veya ihtiyaç sahipleri için düzenleyebileceğiniz yemek seçeneklerinde devasa sofralar hazırlandığından aşçılarımız ekipmanları ile birlikte yemeklerin sunulduğu alana gelir. Aşçılarımız, yemekleri bu alanda yaparak direkt olarak alıcılarına teslim eder.

Tam Zamanında Sıcacık Servis
Tam zamanında sıcacık servisler sunan Lina Catering’de iftara yetişecek miyim gibi bir soruyla gerginlik yaşamazsınız. Yiyecek ve içecekleriniz her zaman, tam saatinde verdiğiniz adrese gönderilir. Her gün farklı bir yemek çeşidiyle damaklarınıza bir şölen yapatan firmamız, sulu yemek seçeneklerinden ızgaralara, balıktan sebze yemeklerine kadar Türk kültürünün yerleşik yemekleriniz sofralarınıza kadar getirir. İsteyen müşterilerimiz için dünya mutfağının en meşhur lezzetleriyle iftar ve sahur yemekleri için kendi menünüzü oluşturmanıza olanak verir. Büyük organizasyonlarda sunum tabağından servis elemanlarına kadar tam kapsamlı hizmet sunan firmamız, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir merkezden sunar. Profesyonel kadromuz, tecrübemiz, hizmet kalitemiz ve güler yüzümüz ile sadece Ramazan ayında değil, yılın her günü hizmetinizdeyiz.

Tabdot yemek seçenekleri, organizasyonlara özel menüler, davetleriniz veya şirket yemekleriniz için kokteyl menüleri ve özelleştirilebilir diğer seçenekler ile lezzet ile eş anlamlı hale gelen Lina Catering ile siz de lezzet şölenine tanık olacaksınız. Ev yemeği tadında benzersiz sulu yemek çeşitlerinden özgün kokteyl menülerine kadar herkesin damak tadına hitap eden menülerimiz, besin değeri bakımından oldukça zengindir. 

» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.