Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara

KURUMSAL

0212 281 54 62

Lina Catering İstanbul Seyrantepe' de kurulu olan, taşıma usulü yemek hizmeti sunan, sektörde çok eski ama şimdi ki adresinde yepyeni çok taze bir kuruluştur. Fabrikasyon üretim yapmayan, gece üretip gündüz servis etmeyen, maliyeti düşürmek adına insan sağlığını hiçe sayarak soya kıyması, katkı maddeleri, aroma vericiler, yemeğe renk, koku, dayanıklılık katan kimyasallar kullanmayan, butik yemek üretimi mantığı ve çalışma sistemi ile toplu yemek üreten genç, dinamik bir firmayız. Fasulyeyi kırıp bezelyeyi ayıklıyor, sarmaları özenle sarıp hazır tek bir ürün kullanmıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanıp lezzetli yemekler üretiyoruz. Tıpkı evimizdeki gibi mevsiminde olan doğal taze ne varsa onu pişiriyor sağlığınızı önemsiyoruz.

Mutfağımız her daim ziyaretinize açıktır. Koruyucu önlemler (bone, maske eldiven, galoş) alarak ve üretim bölümü ziyaretinizde tulum giyerek bizi haber vermeksizin ziyaret edebilir, aldığınız veya alacağınız yemek hizmetinin nereden çıktığını nasıl koşullarda üretildiğini hangi ürünlerin kullanıldığını kendiniz görebilirsiniz.

Koronavirüs önlemleri kapsamında mutfağımız, araçlarımız ve kullandığımız tüm araç gereçler günlük olarak özel solüsyon ve cihaz aracılığı ile dezenfekte edilmektedir.Bölgelerimiz


Mutfağımız


Kalitemiz

» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.