Kağıthane / İSTANBUL
Sitede Ara

Düğün ve Cenaze Yemekleri

0212 281 54 62

Düğün ve cenaze yemekleri ; biri kutlu bir gün, diğeri ise sevenlerini üzen bir kişinin ardında bıraktıklarına son vedasını içeren özel bir gün için hazırlanan menüler. Bu iki günde sevdiklerinizi, yakınlarınızı bir arada görürsünüz. Her bir günde de belirli bir amaç üzerine toplanan yakınlarınız, sizi yalnız bırakmamak için bir araya gelir. Bu günlerde sevdikleriniz için farklı amaçlarla yemek servisi sunarsınız. Cenazelerin ardından sunulan yemekler, vefat eden kişinin anısına verilir. Geleneklere göre yenen her bir lokma, vefat eden kişinin ahiret deferine sevap olarak yazılır. Düğünlerde ise sizi yalnız bırakmayan ve özel olarak hazırlanarak orgnizasyonunuza katılan, hediyeleri ile yeni hayatınıza destek sunan yakınlarınıza onurlandırmak için yiyecek sunarsınız. Her iki durumda da gün içindeki koşuşturmacadan yorgun düşen yakınlarınızın enerji dolması ve sizinle daha uzun süre birlikte olabilmeleri için imkan tanırsınız.

Düğün ve Cenaze Yemeklerinde Profesyonel Menüler
Hem düğünler hem de cenaze yemekleri için profesyonel seçenekler sunan Lina Catering olarak, özelleştirebileceğiniz menü tercihlerimiz ile yanınızdayız. Firmamızdan hizmet almak için, diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan belirli fix menüler arasından tercih yapabilrisiniz. Bu menülerde besin değeri ideal bir şekilde dengelenen yiyecek ve içecekler bulunur. Her biri farklı bir tarzda olan yiyecek menüleri arasından istediğinizi seçerek sadece kişi sayısını ve yiyeceklerin ulaşım tarihini verip, başınızı yastığa rahat koyabilirsiniz. Dilerseniz de kendi menünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz. Kalabalık organizasyonlarda, hem bütçenizi yormamak hem de sevdiğiniz yiyecekleri bir arada sunmak için tercih edebileceğiniz özelleştirilmiş menüler, belirli bir rakamın üzerindeki organizasyonlarda tercih edilir. Sunduğumuz profesyonel hizmet kapsamında, taşıma yemek veya yerinde düğün ve cenaze yemekleri üretim hizmetlerimizden faydalanmanız da mümkündür. Taşıma yemek hizmetlerinde, kendi mutfağımızda hazırladığımız yemek menülerini kapınıza kadar getiririz. Yiyeceklerin tamamı özel olarak teknoloji ile tasarlanan servis araçlarımız ile tarafınıza ulaştırılır. Hem paketleme hem de araçlarda bulunan özel sistem sayesinde yiyecekler ideal sıcaklıkta tarafınıza ulaştırılır.

Düğün ve Cenaze Yemekleri
  
Düğün ve Cenaze Yemekleri

Taşıma Yemek Hizmetlerinde Yiyecekleri Isıtmak Zorunda Kalmazsınız
Taşıma yemek hizmetlerimiz kapsamında yemekleri ısıtmak zorunda kalmazsınız. Hem yiyeceklerin formunu korumak hem de lezzetini kaybetmemek için önemli olan ikinci ısıtma durumu, yiyeceklerin besin değerinin de korunmasını sağlar. Tam zamanında teslim ettiğimiz düğün ve cenaze yemekleri ile içiniz rahat edecek. Yerinde yemek üretimi hizmetlerimizden faydalanarak da dilediğiniz lezzetlerin organizasyonun gerçekleştiği alanda yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yerinde yemek üretim hizmetimiz kapsamında, tecrübeli aşçılarımız ekipmanlarını yanlarında getirerek dilediğiniz alanda yemeklerin hazırlanmasını sağlar. Bu sayede hem yemeklerin üretim sürecini bizzat kontrol etme şansı bulursunuz hem de büyük organizasyonlarda taşıma yemek hizmeti için harcanan zamanı minimuma indirgemiş olursunuz. Yerinde yemek üretimi hizmetimiz ile tercih edeceğiniz seçenekler mutfaktan direkt olarak misafirlerinize sunulur. Bu sayede sunum işlemleri çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Benzersiz lezzetleri ile tüm özel günleriniz için birbirinden değerli menüler hazırlayan firmamız, sadece ihtiyacınız olan ve talep edeceğiniz düğün ve cenaze yemekleri ve içecekleri arz eder.

Kişiselleştirilebilir Menü Seçenekleri ile Yanınızdayız
Özelleştirilebilir düğün ve cenaze yemekleri seçenekleri ile bütçenizi yormadan catering hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Menünüzden istediğiniz seçeneği ekleyip çıkarma yapmanız mümkündür. Menünüzü kendiniz oluşturarak özel günlerinizde yanınızda olan misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Izgara köfte, patates püresi, salata, börek, çorba, pide, döner, tavuk gibi sınırsız seçeneklere sahip olacağınız Lina Catering’de her yörenin lezzetlerini en iyi şekilde tadabilirsiniz. Türk mutfağının zengin çeşitlerini menüsüne ekleyen firmamız, talep etmeniz durumunda dünya mutfağının meşhur lezzetlerini de konsept olarak sunar. Örneğin; Meksika konseptli bir düğün organizasyonu gerçekleştiriyorsanız yemek menünüzü de Meksika mutfağından seçebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir menü seçenekleri ile hayalinizden daha güzel bir organizasyona imza atmanızı sağlayan Lina Catering ile siz de günün sonunda memnun kalacaksınız. Parmak ısırtan lezzetleri bir tabağa toplayan firmamız, en özel günlerinizde misafirlerinize mahçup olmamanız, günü gururla sonlandırmanız için en büyük yardımcınızdır. Sadece düğünlerde değil; nişan, kına, doğum günü, bekarlığa veda gibi diğer organizasyonlarınız için de bizi tercih edebilirsiniz.

Tam Zamanında Sıcak Servis Teslimatı
Lina Catering ’den sipariş ettiğiniz tüm ürünler, zamanında ve sıcak olarak teslim edilir. Lezzetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek için bize çağrı merkezimiz aracılığı ile veya web sitemiz vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Benzersiz lezzet seçenekleri ile en önemli günlerinizde yanınızda olan firmamız, catering hizmetleri konusunda alanının lideridir. Tecrübeli ve uzman kadrosu ile yüzlerce kişiye aynı anda sıcak servis hizmeti sunabilen firmamız, iş yerlerine, kurumlara, şirketlere ve her ölçekten topluluklara yemek servisi sunar. Sulu yemek çeşitlerinden ızgaralara, kokteyl menülerinden özelleştirilmiş dünya mutfağı lezzetlerine kadar herkes için bir seçeneğin bulunduğu Lina Catering’de damak tadınıza uygun benzersiz lezzetlerle taşınacaksınız. Bizi bir kez tercih ettiğinde ailemizin arasına girmiş sayılacaksınız. Her özel günde, davette, arkadaşlarınızın organizasyonlarında markamızı önereceksiniz. Markamızın gönüllü temsilcisi olacağınızdan biz eminiz, siz de gerçek bir lezzet deneyimi yaşamak istiyorsanız bizi tercih edin. Altın günlerinizden mevlit organizasyonlarınıza kadar topluluklar için yiyeceğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda özel sunum servislerimiz ve tadına az rastlanır lezzetlerimiz ile yanınızdayız. Saat sınırlaması olmaksızın, yılın her günü veya her saatinde benzersiz lezzetlerimizi tercih edebilirsiniz. 24 saat açık bir restoran işlevi gören markamız, sizin ihtiyaçlarınız için çalışacak ve her zaman en kaliteli ürünleri sunacaktır. 

» Covid-19 Tedbirlerimiz  » Lina Catering Güncel Yemek Menüsü  
Sık Sorulan Sorular
Iso belgeli mi çalışıyorsunuz?

Firmamız her yıl yenilenen Iso belgelerine sahiptir.